Acest site utilizeaza cookies si alte tehnologii pentru a va oferi suport optim la prelucrarea comenzilor.

Prin navigarea in continuare pe acest site va dati acordul implicit la utilizarea cookie in conformitate cu GDPR. Pentru  detalii despre GDPR si cookies dati click aici.

close

Categorii

Producători

FO-Module SFP 1000BaseSX LC Multimode VCSEL 850nm, 550m, Q7SFPSX Afisare la marime maxima

FO-Module, SFP 1000BaseSX LC Multimode ,VCSEL 850nm, 550m, Q7SFPSX

FO-Module SFP 1000BaseSX LC Multimode VCSEL 850nm, 550m

Detalii

Q7SFPSX

39,95€

MASĂ NETĂ 0,15 kg.
LUNGIME NETĂ 70,00 mm
LĂȚIME NETĂ 15,00 mm
Grupă de produse 6665
ÎNĂLȚIME NETĂ 10,00 mm
Cod EAN 9004840669985